Bezpłatna konsultacja

Ws

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

rozwój w asyście konie
14 marca 2019

Anna Zdzieszyńska, twórca marki EquusMind – rozwój osobisty z końmi, przygotowała i przeprowadziła w 2018 roku dwa warsztaty dla kadry zarządzającej Chassis Brakes International w Polsce. Dodatkowo, po zajęciach grupowych, każdy z uczestników odbył indywidualną sesję podsumowującą, podczas której wraz z trenerem analizował filmy nagrane podczas pracy z końmi i otrzymał informację zwrotną.

 

W trakcie projektu i podczas jego przygotowań, Anna Zdzieszyńska dała się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, działająca dynamicznie oraz z poczuciem humoru. Oba spotkania przebiegały w konstruktywnej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy na temat siebie, pozostałych członków zespołu i wzajemnych relacji. Dodatkowo Anna, jako trener i organizator, zadbała o kwestie bezpieczeństwa pracy z końmi – uczestnicy otrzymali indywidualne ubezpieczenia NNW, a zajęcia z końmi zostały poprzedzone wykładem dotyczącym bezpiecznego zachowania z końmi na padoku oraz w stajni.

 

Dzięki niecodziennej metodzie pracy rozwojowej nasi menedżerowi mogli doświadczyć mocnych stron budowania swojej charyzmy. Otrzymali również materiał do pracy nad tymi elementami, które należy nadal doskonalić. Konie wchodząc w relację z ludźmi odzwierciedlały ich zachowania na zasadzie lustra, reagowały instynktownie i pozwoliły w szybkim tempie „zobaczyć” potencjał każdego lidera.

 

Połączenie szerokiego doświadczenia biznesowego Anny z wiedzą i doświadczeniem w pracy z końmi oraz umiejętnością obserwacji i udzielania informacji zwrotnej stały się istotnym narzędziem do budowania i rozwijania umiejętności liderskich naszych menedżerów.

 

Rekomendujemy Annę Zdzieszyńską EquusMind – rozwój z końmi, jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych.

 

Renata Giewartowska i Kazimierz Ponganis

 

Renata i Kazimierz, uczestnicy cyklu warsztatów Equus Mind