rozwój w asyście koni

Byłam gościem Tomasza Milera w Jego podcaście: Kaizen Miracle 82. Jak koń może pomóc liderowi zwiększyć skuteczność? Rozmowa z Anną Zdzieszyńską :-) Zapraszam do posłuchania

rozwój w asyście koni

Coaching w asyście koni - byłam gościem Małgosi Machniewicz
w Jej podcaście "Zaplecze rozwojowe" (obecnie "Pani od Zmiany") :-)
Zapraszam do posłuchania

Jak wyglądają zajęcia? - zapraszam na film:

Małgosia i konie - zapraszam na film:

Bezpłatna konsultacja

Oferta

Zajęcia rozwojowe EquusMind organizuję w nurcie Horse Assisted Education. Konie trenerzy asystują ludziom w rozwoju - uczestnicy zajęć wykonują pracę z końmi dając zwierzętom przestrzeń na niezależność i zachowanie dobrowolności.

 

Taka międzygatunkowa współpraca jest źródłem inspiracji i przemyśleń dot. m.in. przywództwa, pewności siebie, komunikowania się, efektywności.

Sposób pracy i bezpieczeństwo

  • Konie chętnie nawiązują relacje i mają gotowość do komunikacji - wsłuchują się w człowieka i chcą z nim współpracować.

  • Uczestnicy pracują z końmi z ziemi, nie wsiadają na konie. Do pracy z końmi otrzymują linki, przeszkody - kolorowe imitacje drągów, pachołki, chorągiewki. Są narzędzia niezbędne do wykonania niektórych ćwiczeń.

  • Konie są specjalnie dobrane do poszczególnych ćwiczeń. Z natury to zwierzęta ciekawskie i otwarte. Osobniki mające skłonność do dominacji
    lub agresji nie biorą udziału w zajęciach rozwojowych EquusMind. 

  • Spotkania uczestników z końmi poprzedzone są wykładem na temat bezpiecznego zachowania w stajni oraz w obecności koni. Uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę – czego unikać i jak interpretować kluczowe zachowania koni.

  • Podczas ćwiczeń trener jest obecny w przestrzeni, w której pracują uczestnicy i koń, aby wspierać członków zespołu i w razie potrzeby wyjaśniać reakcję konia.

  • Uczestnicy, w zaproszeniu na warsztaty, otrzymują szczegółową instrukcję dot. stroju - odpowiedniego do pracy z końmi i warunków pogodowych. M.in. proszeni są o założenie obuwia, które zakrywa stopę (np. adidasy) oraz o strój przylegający do ciała (np. dżinsowe spodnie).

Bezpłatna konsultacja

Ws

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

rozwój w asyście koni

ZAPRASZAM DO WYJĄTKOWEJ PRACY!

Doświadczenia z pracy z końmi są katalizatorami uruchamiającymi procesy rozwojowe
i motywatorami do wdrażania w życie planów działania.

rozwój w asyście koni