Uwielbiam pracę z ludźmi i końmi. Od 1998 roku, jako trener biznesu i coach, zajmuję się rozwojem ludzi. W tym samym roku spełniło się moje wielkie marzenie - życie postawiło na mojej drodze konia - Burszytna. Wtedy to zaczęłam też pracę z końmi...

 

To właśnie praca z rumakami skłoniła mnie do refleksji dotyczących mojego rozwoju, pracy nad sobą, świadomością emocjonalną i 100% obecnością. Na sobie odczułam siłę oddziaływania koni. I niechęć do zrezygnowania z którejkolwiek z pasji - miłości do ludzi i koni - zainspirowała mnie do zespolenia ich w jedno. Stworzyłam markę EquusMind, w ramach nurtu rozwoju Horse Assisted Education. Metoda  polega na pracy człowieka z koniem z ziemi i czerpaniem doświadczenia, uczenia się i inspirowania od koni i w ich towarzystwie.

 

Podczas prowadzonych przeze mnie sesji coachingowych i warsztatów można otrzymać nowe spojrzenie na budowanie zaufania i proces komunikowania się. Dzięki wieloletniej pracy w środowisku biznesowym i kierowaniu zespołami dzielę się doświadczeniem z zakresu efektywnego i praktycznego przywództwa oraz budowania relacji.

 

Zapraszam do rozwoju z EquusMind!

Anna Zdzieszyńska

To człowiek jest tym czynnikiem, którego koń odzwierciedla. Wszystkie twoje konie są zwierciadłem twej duszy. A czasem to co zobaczysz w lustrze może ci się nie spodobać. Czasem ci się spodoba.

Buck Brannaman

  • Uczestnicy pracują z końmi z ziemi, nie wsiadają na konie, co zwiększa bezpieczeństwo.
  • Konie są specjalnie dobrane do poszczególnych ćwiczeń. Z natury to zwierzęta ciekawskie i chętne do współpracy. Osobniki mające skłonność do dominacji lub agresji nie biorą udziału w ćwiczeniach EquusMind.
  • Sesje ćwiczeń poprzedzone są wykładem na temat bezpiecznego zachowania w stajni oraz w obecności koni. Uczestnicy otrzymują niezbędną wiedzę – czego unikać i jak interpretować kluczowe zachowania koni.
  • Podczas ćwiczeń trener jest obecny w przestrzeni, w której pracują uczestnicy i koń, aby wspierać członków zespołu i w razie potrzeby wyjaśniać reakcję konia.
  • Uczestnicy proszeni są o założenie obuwia, które zakrywa stopę (np. adidasy) oraz o strój przylegający do ciała (np. dżinsowe spodnie).

Bezpieczeństwo

Zapraszam do obejrzenia filmu - Rozwój osobisty z końmi EquusMind

Ws

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave.