Bezpłatna konsultacja

Ws

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

rozwój w asyście konie
16 grudnia 2021

Anna Gabryjelska-Basiuk - Facylitatorka, Coach

 

Na spotkanie rozwojowe z końmi Equus Mind Ani Zdzieszyńskiej trafiłam w momencie, gdy potrzebowałam przemyśleć i przemodelować pewne kwestie
w moim w życiu zawodowym.

 

Po kilku miesiącach od spotkania z nietypowymi asystentami – końmi – nadal mocno we mnie został ‘energetyczny aspekt’, tj. poruszanie i zatrzymywanie konia z odległości poprzez zmiany w sobie. To doświadczenie pomaga mi zauważać jak mój stan wewnętrzny wpływa na otoczenie.

 

Zauważyłam też różnice osobowościowe między końmi i moje różne podejście do nich, zwłaszcza do tego dla mnie bardziej ’trudnego’, ale też została mi emocja towarzysząca spotkaniu z tym mi 'bliższym'.

 

Nadal pracuje we mnie pierwsza 'scena', tzn. jak ja podchodzę do nowych dla mnie sytuacji - na tej podstawie mogę eksperymentować z różnymi podejściami, a nie podążać za tym dla mnie nawykowym. I jeszcze liderowanie, czyli proponowanie, co ja mam do zaoferowania w tej relacji, vs bycie i nie podejmowanie decyzji.

 

Od czasu spotkania z końmi byłam jeszcze na dwóch warsztatach pracy z ciałem i energią i to wszystko składa się w całość!

 

Nadal mocno we mnie został ‘energetyczny aspekt’...