Bezpłatna konsultacja

Ws

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

rozwój w asyście konie
23 kwietnia 2022

Już za kilka dni ruszy w świat pierwszy odcinek mojego PODCASTU: Końska Dawka Rozwoju :-)

 

Podcast ten tworzę z myślą o osobach, które chcą czerpać inspirację do rozwoju osobistego z historii i opowiadań. Na koniec każdego odcinka zapraszam Ciebie do pracy rozwojowej i odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania... Czasem podpowiem krótkie, praktycznie ćwiczenie.

 

Dlaczego Końska Dawka Rozwoju? – od wczesnego dziecińska konie były dla mnie ważne. Ich widok sprawiał, że uruchamiały się moje marzenia – chciałam żeby zabrały mnie na swoich grzbietach tam, gdzie piechotą trudno dotrzeć… do krainy Pegaza i Jednorożca, do świata, w którym stado żyje w harmonii zapewniając sobie bezpieczeństwo. Gdzie piękno łączy się z mocą, jest miejsce na burzę emocji i silę spokoju. W dorosłym życiu postanowiłam, że będę mieć konie i tak się stało. Jako trenerka rozwoju osobistego i coach poznałam w koniach nie tylko wspaniałych przyjaciół, ale odkryłam wielkich nauczycieli. Którzy dają lekcje, ale nie zmuszają do ich brania, inspirują nie ingerując jaki plan działania wdrożysz… To danie wolności, a za razem przekazanie odpowiedzialności w moje ręce sprawiło, że nie chcę w mojej drodze rozwojowej się zatrzymać.

 

Stąd też powstał pomysł zapraszania ludzi do rozwoju w asyście koni, a także pracy opowieściami z końmi w tle, które magiczną mocą inspiracji wkraczają do serc, które są gotowe na nowe, na rozwój, na pracę nad sobą.

 

Ja wpuszczam konie codziennie do mojego świata i mam nadzieję, że słuchając tego podcastu pozwolisz, aby końskie opowieści znalazły w Tobie struny rozwoju, na których zechcesz zagrać.

 

 

      

 

Końska Dawka Rozwoju - wkrótce mój PODCAST!