Bezpłatna konsultacja

Ws

Ta strona internetowa została zrobiona w 

  kreatorze www WebWave. 

rozwój w asyście konie
27 sierpnia 2016

Praca z ludźmi wymaga otwartego umysłu i dostosowywania się. Pomysł na warsztat rozwojowy oparty o pracę z końmi przyjęłam z mieszanymi uczuciami.
Z jednej strony ciekawość i ekscytacja, z drugiej obawa przed tym zwierzęciem... Przełomowym dla nie momentem było ćwiczenie, podczas którego należało dość blisko stanąć przy koniu. Wykonałam je bez problemu, po prostu znałam tego konkretnego konia z przeszłości, czułam się komfortowo. Następnie miałam to samo zadanie wykonać z innym koniem - najbardziej doświadczonym osobnikiem w stadzie. Wchodząc do konia powiedziałam, że na pewno z tym koniem się nie uda. Wiedziałam to z góry. Trenerka zapytała: skąd to wiesz? A następnie zaprosiła mnie łagodnie do podjęcia wyzwania.

Weszłam do konia i wykonałam wszystko zupełnie bez oporu ze strony konia. To była dla lekcja o moich przekonaniach. Odkryłam, że podobnie nastawiam się do moich klientów w biznesie. I że mam na to wpływ... Lekcję z pracy z końmi przełożyłam na pracę w moim codziennym życiu handlowca. Polecam współpracę z EquusMind wszystkim zainteresowanym rozwojem!

Joanna, Konsultant biznesowy